Категории сайта
Поиск по сайту
Последние комментарии
Календарь
Восьмидесятые
История Запорожья
Будь в курсе наших мероприятий
Опрос

Интересно › Курсові роботи з фізичного виховання

Теги:

Написання курсових має однакову структуру для всіх дисциплін. Курсові роботи з економіки підприємства, мови, фізичного виховання, психології – всі вони складаються зі вступу, основної частини і висновку. Всі виконуються у однаковій послідовності: визначення теми, пошук матеріалу, написання та узгодження плану, написання самої роботи, захист. Про кожен з цих етапів ми детально говорили, окрім того, як захистити курсову. Саме цьому і присвячена ця стаття. Рекомендуємо уважно її прочитати, адже не залежно від того, чи ви курсову пишете самостійно, чи замовляєте, - захищати її доведеться саме вам.

 

Курсові роботи з фізичного виховання Курсові роботи з фізичного виховання

 

Встановлюється конкретний термін, коли курсові роботи з фізичного виховання або іншого предмету повинні бути виконані та виправлені згідно всіх вимог та здані на кафедру. Тоді роботу розглядає науковий керівник, він визначає, наскільки курсова відповідає правилам і чи можна допускати студента з такою роботою до її захисту. Більше інформації на сайті http://diploms.com.ua/kursova-robota-z-fizichnogo-vihovannya.html

Якщо робота була виконана не належним чином, це може стосуватися як змісту, так і оформлення, то студент до захисту не допускається. Тому краще зразу все робити якісно та правильно, щоб курсові роботи з економіки підприємства «пройшли», зверніть тут особливу увагу на оформлення графіків, діаграм та формул.

Якщо науковий керівник під час попереднього розгляду курсової виявляє у ній неправдиві або сфальсифіковані результати досліджень та плагіат, то робота також не може бути захищеною. Уважно ознайомтесь з правилами вводу цитат у текс, аби уникнути таких неприємних ситуацій з плагіатом. Вимоги до статей ВАК також не менш суворі, вони повинні вноситись в роботу належним чином.

Коли ви впевнені, що все в роботі вірно – віддавайте її на кафедру. Після цього починається підготовка до захисту. У цьому процесі ви повинні підготувати матеріали, які наочно продемонструють ваші дослідження, - це можуть бути графіки, схеми, ілюстрації. Крім того необхідно написати доповідь-виступ. Наочними засобами також слугують плакати, презентації, покази на графічному проекторі.

Слайди та плакати, які містять курсові роботи з фізичного виховання, можуть мати наступний матеріал: назву теми дослідження; об’єкт, предмет та мету роботи; опис вибірки; тезиси до основних дослідницьких результатів; висновки. Тут можна вказати свої напрацювання, наприклад, публікації, але пам’ятайте про вимоги до статей ВАК.

Отже, для захисту на 7-10 хв. потрібно провести плідну роботу, тому поставтесь до цього серйозно!

Опубликовал akbash , 24.12.13 22:47
Просмотров: 1200 |
Другие новости по теме: